.:: MENU ::.

.:: PO CO ? ::.
----------------------------------------------------------------------------

Po co powstała ta strona? :

Strona fajne.piwko.pl powstała po to, byś otwierając kolejną butelkę lub puszkę złocistego płynu, mógł się zarówno dowiedzieć więcej o jego pochodzeniu, zobaczyć jakie są gatunki piwa, jego skład, moc, pośmiać się z tego specyficznego pijacko-piwnego humoru :-) jak i wiele innych rzeczy, o których zapewne nie da się napisać tak od razu.

Jeśli lubisz piwo to znajdziesz tu dużo ciekawych rzeczy... a jeśli nie pijesz piwa z jakichś tam względów... to polubisz i zaczniesz pić w dłuższym lub krótszym czasie... :-) więc od momentu, od kiedy znajdujesz się na tej stronie jesteś już jej fanem i nie możesz się wykręcić z obowiązku... zatem dodaj ją do ulubionych, albo ustaw ją jako startową. :-)

Co dalej? :

W planach jest rozbudowa serwisu fajne.piwko.pl i udostępnienie nowych pozycji menu takich jak: literatura (oczywiście ta, pisana przez pisarzy "pod wpływem") :-) , muzyka dobrze dopasowana do picia złotego nektaru, może nawet zachlane tapety i ikony :-) (się zobaczy z czasem). Jednak zawsze istnieje możliwość, aby Wasze prace lub zasoby związane z piwem zostały przedstawione na tej stronie, wystarczy swoje fotki, grafiki, mp3 i wszelkiego rodzaju 'piwne' pliki przesłać pod adres fajne@piwko.pl

Współpraca :

Jeżeli jesteś webmasterem i prowadzisz stronę o podobnej tematyce, bądź o całkowicie niepodobnej ale spodobała Ci się ta strona, możesz umieścić na swojej witrynie link do naszej strony w postaci:

Wymiana Linków :

Istnieje oczywiście możliwość wymiany linków pomiędzy stroną fajne.piwko.pl a Twoją stroną. Strony mogą się wymieniać w następujące sposoby:
- banery
- buttony
- linki
Aby doszło do takiej wymiany, strona która chce się wymieniać, musi spełniać następujące warunki:
1. Nie mieć, nie zawierać:
- pornografii
(erotyczne strony typu erotyka.wp.pl oraz hobbystyczne są mile widziane)
- przesadnej ilości wulgaryzmów
("pikantne" słowa są dopuszczalne, ale BEZ PRZESADY!)
2. Mieć, zawierać:
- ciekawą tematykę
- kulturę
- estetyczne wykonanie
- jakikolwiek sens
- miłe podejście do swoich gości

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wymiany, wystarczy że wyślesz maila.

A co jeśli jestem debilem i chcę po prostu bez powodu wysłać maila i zawracać webmasterowi... głowę ? :

Pisz śmiało do webmastera, pytaj o co chcesz i kiedy chcesz. :-).:: PORTALE: ::.

Wszelkie prawa zastrzeżone: http://www.fajne.piwko.pl | © 2003 Fajne Piwko